Licensed to New Jersey LMSC - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/31/2019 02:00 PM
                     Adult Mini Meet 10/19/19 - 10/19/2019                     
                                    Results                                    
 
Women 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelleher, Kathryn         42 UNAT                      NT      33.61  
 
Women 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hayden, Alison            47 UNAT                   59.70    1:00.41  
 
Women 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hayden, Alison            47 UNAT                 2:06.70    2:08.50  
 
Women 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hayden, Alison            47 UNAT                 1:14.60    1:13.33  
 
Women 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hayden, Alison            47 UNAT                 1:18.90    1:19.26  
 
Women 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hayden, Alison            47 UNAT                 1:06.80    1:07.07  
 
Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciccone, Lisa             53 UC07                 1:05.00    1:12.00  
 
Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciccone, Lisa             53 UC07                 2:20.00    2:30.12  
 
Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciccone, Lisa             53 UC07                 1:05.00    1:11.19  
 
Women 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciccone, Lisa             53 UC07                 2:25.00    2:34.65  
 
Women 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciccone, Lisa             53 UC07                 2:20.00    2:33.97  
 
Women 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                56 UNAT                      NT      43.07  
 
Women 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                56 UNAT                      NT    1:34.65  
 
Women 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                56 UNAT                      NT      49.00  
 
Women 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                56 UNAT                      NT    1:46.46  
 
Women 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                56 UNAT                      NT      46.45  
 
Women 60-64 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        61 UC07                      NT      17.17  
 
Women 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        61 UC07                   39.68      37.34  
  2 Donnelly, Jeanne          60 UNAT                   45.32      41.89  
 
Women 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        61 UC07                 1:27.30    1:24.85  
  2 Donnelly, Jeanne          60 UNAT                 1:39.01    1:32.95  
 
Women 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        61 UC07                 3:06.98    3:01.57  
 
Women 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          60 UNAT                   52.32      51.90  
 
Women 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schubert, Carol           66 UNAT                 1:00.00      54.10  
 
Women 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schubert, Carol           66 UNAT                      NT    2:18.18  
 
Women 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schubert, Carol           66 UNAT                 1:20.00    1:10.21  
 
Women 70-74 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkhardt, Mary           70 UNAT                   22.22      23.43  
 
Women 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkhardt, Mary           70 UNAT                   53.28      57.09  
 
Women 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkhardt, Mary           70 UNAT                      NT    2:24.22  
 
Women 80-84 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             81 PBM                  4:10.72    3:57.58  
 
Women 80-84 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             81 PBM                  1:59.53    2:00.48  
 
Women 80-84 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             81 PBM                  2:25.33    2:25.12  
 
Men 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ordabayev, Dayan          23 UC07                   21.40      21.88  
  2 Ramos, German R           22 HOBO                   24.60      24.89  
 
Men 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ordabayev, Dayan          23 UC07                   48.50      50.67  
 
Men 18-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ordabayev, Dayan          23 UC07                   24.19      24.50  
 
Men 18-24 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramos, German R           22 HOBO                   58.00    1:00.71  
 
Men 30-34 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Charles, Dillon           33 LICY                   11.50      11.03  
  2 Bloomer, Nick             30 BERK                   22.00      16.95  
 
Men 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Charles, Dillon           33 LICY                   23.29      23.25  
  2 White, Matthew            34 UNAT                   25.49      25.13  
  3 Bloomer, Nick             30 BERK                   45.00      35.87  
 
Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 White, Matthew            34 UNAT                   58.01      59.56  
  2 Bloomer, Nick             30 BERK                 1:30.00    1:07.42  
 
Men 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Charles, Dillon           33 LICY                   31.11      31.04  
 
Men 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Charles, Dillon           33 LICY                   26.22      25.97  
  2 White, Matthew            34 UNAT                   27.99      28.02  
 
Men 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stoller, Korey            37 GWMS                   25.56      26.46  
 
Men 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yasinskas, Joseph         36 UC08-DV              2:23.00    2:19.41  
 
Men 35-39 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stoller, Korey            37 GWMS                12:33.48   12:21.96  
 
Men 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yasinskas, Joseph         36 UC08-DV              1:11.00    1:11.30  
 
Men 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stoller, Korey            37 GWMS                   34.48      35.95  
 
Men 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stoller, Korey            37 GWMS                   28.78      29.66  
 
Men 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yasinskas, Joseph         36 UC08-DV              1:14.00    1:11.32  
 
Men 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rojas, Rodrigo            47 GWMS                 2:25.00    2:07.67  
 
Men 45-49 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rojas, Rodrigo            47 GWMS                12:33.00   12:07.34  
 
Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rojas, Rodrigo            47 GWMS                   32.00      29.13  
 
Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkardt, Tom H           64 SCYM                 1:17.00    1:17.86  
 
Men 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkardt, Tom H           64 SCYM                   53.00      51.75  
 
Men 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkardt, Tom H           64 SCYM                 1:03.90    1:39.76  
 
Men 65-69 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Levine, Steven M          66 BERK                   14.98      14.04  
 
Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Levine, Steven M          66 BERK                   31.99      31.86  
  2 Schubert, Rich O          67 GSM                    33.00      35.72  
 
Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schubert, Rich O          67 GSM                  1:14.00    1:16.52  
 
Men 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schubert, Rich O          67 GSM                  2:46.00    2:46.14  
 
Men 65-69 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Levine, Steven M          66 BERK                16:17.89   16:08.00  
 
Men 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schubert, Rich O          67 GSM                  1:38.00    1:35.39  
 
Men 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zakim, Jack               74 GSM                    30.50      29.72  
  2 Seidman, Lawrence B       72 GSM                    31.01      31.51  
  3 Sheppard, John W          72 GSM                    38.00      40.71  
  4 O'Hara, Edward F          73 GSM                    40.00      45.02  
 
Men 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zakim, Jack               74 GSM                  1:07.00    1:07.42  
 
Men 70-74 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zakim, Jack               74 GSM                  2:30.00    2:29.98  
 
Men 70-74 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zakim, Jack               74 GSM                    34.50      37.90  
  2 O'Hara, Edward F          73 GSM                       NT      57.26  
 
Men 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheppard, John W          72 GSM                    47.00      49.30  
  2 O'Hara, Edward F          73 GSM                    58.00    1:00.42  
 
Men 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheppard, John W          72 GSM                  1:42.00    1:47.83  
 
Men 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seidman, Lawrence B       72 GSM                  1:39.41    1:38.31  
 
Men 75-79 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fitzpatrick, Chris        77 UNAT                 6:26.00    5:56.47  
 
Men 75-79 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fitzpatrick, Chris        77 UNAT                 3:19.00    3:06.13  
 
Men 75-79 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gamer, Robert             75 UC07                   59.64      56.31  
 
Men 75-79 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gamer, Robert             75 UC07                 2:15.00    2:13.69  
  2 Fitzpatrick, Chris        77 UNAT                 4:00.00    6:02.93  
 
Men 75-79 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gamer, Robert             75 UC07                 1:00.00      58.99  
 
Men 75-79 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gamer, Robert             75 UC07                 2:25.68    2:32.54