Licensed to New Jersey LMSC - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 10/21/2014 09:55 PM
                     Adult Mini Meet 10/11/14 - 10/11/2014                     
                                    Results                                    
 
Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruninga-Socolar, Bethan  26 UC07                      NT      30.63  
 
Women 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruninga-Socolar, Bethan  26 UC07                      NT    1:08.84  
                      36.09                                        
 
Women 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruninga-Socolar, Bethan  26 UC07                      NT    1:20.18  
                      41.80                                        
 
Women 30-34 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gardner, Meghan L         30 0005-Fins           16:42.15   17:37.26  
    3:36.10
 
Women 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gardner, Meghan L         30 0005-Fins            1:57.40    1:57.87  
                    1:02.55                                        
 
Women 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gardner, Meghan L         30 0005-Fins            1:47.50    1:48.01  
                      53.88                                        
 
Women 40-44 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Hayden, Alison            42 UNAT                12:00.00         DQ  
 
Women 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Hayden, Alison            42 UNAT                 1:11.50         DQ  
 
Women 45-49 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Lovett, Trish             45 UNAT                      NT         DQ  
 
Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wolfe, Ilse               50 UNAT                   27.64      29.01  
 
Women 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wolfe, Ilse               50 UNAT                 1:02.86    1:06.26  
                      34.05                                        
 
Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                51 UNAT                      NT      40.64  
 
Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                51 UNAT                      NT    1:30.60  
                      46.24                                        
 
Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                51 UNAT                      NT      44.38  
 
Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wolfe, Ilse               50 UNAT                   31.63      33.64  
  2 Lim, Molly                51 UNAT                      NT      40.47  
 
Women 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          55 UNAT                      NT      44.93  
  2 Campeau, Lorraine         55 UNAT                      NT      56.80  
 
Women 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          55 UNAT                      NT    1:38.26  
                      49.66                                        
 
Women 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campeau, Lorraine         55 UNAT                      NT    1:02.85  
 
Women 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campeau, Lorraine         55 UNAT                      NT    2:12.77  
 
Women 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          55 UNAT                      NT      58.70  
 
Women 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          55 UNAT                      NT    2:11.17  
                    1:04.52                                        
 
Women 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campeau, Lorraine         55 UNAT                      NT    2:15.92  
                    1:13.58                                        
 
Women 60-64 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jakubek, Celeste A        60 UC06-MR                   NT      22.48  
 
Women 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jakubek, Celeste A        60 UC06-MR              1:50.00      47.83  
 
Women 60-64 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jakubek, Celeste A        60 UC06-MR             21:23.20   18:45.89  
    2:57.78
 
Women 65-69 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkhardt, Mary           65 UNAT                      NT      22.80  
 
Women 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkhardt, Mary           65 UNAT                   55.36      53.76  
 
Women 75-79 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             76 ADMS                 2:30.00    1:48.16  
                      56.00                                        
 
Women 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             76 ADMS                   55.00      53.82  
 
Women 75-79 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             76 ADMS                 2:20.00    1:56.01  
                      58.59                                        
 
Men 18-24 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Jeff                18 UNAT                    9.69      10.60  
 
Men 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Jeff                18 UNAT                   24.00      23.88  
  2 Millard, Jelani           21 UC07                   24.14      24.46  
 
Men 18-24 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Jeff                18 UNAT                   28.99      31.19  
 
Men 18-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Millard, Jelani           21 UC07                   25.86      26.72  
  2 Lane, Jeff                18 UNAT                   26.00      27.81  
 
Men 18-24 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Millard, Jelani           21 UC07                   57.46      59.33  
                      31.92                                        
 
Men 40-44 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sangmeister, Gary         43 034-Svy                11.00      10.98  
  2 Derr, Chris               40 034-Svy                11.50      11.72  
 
Men 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calderon, Jose            40 UNAT                      NT      29.61  
 
Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matheson, Kurt            41 GSM                    56.80      54.07  
                      27.74                                        
 
Men 40-44 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Derr, Chris               40 034-Svy             11:30.00   11:22.56  
    2:14.81
  2 Matheson, Kurt            41 GSM                       NT   12:17.40  
    2:25.37
  3 Sangmeister, Gary         43 034-Svy             12:30.00   12:37.29  
    2:32.84
  4 Calderon, Jose            40 UNAT                      NT   15:58.15  
    3:09.25
 
Men 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sangmeister, Gary         43 034-Svy                31.00      31.47  
  2 Derr, Chris               40 034-Svy                38.00      40.00  
 
Men 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Derr, Chris               40 034-Svy                34.00      30.83  
 
Men 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sangmeister, Gary         43 034-Svy              1:02.50    1:04.62  
                      33.91                                        
 
Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Faria, Jose J             48 GSM                    56.50      55.12  
                      28.29                                        
 
Men 45-49 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Faria, Jose J             48 GSM                 13:30.00   12:34.15  
    2:25.20
 
Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Faria, Jose J             48 GSM                    32.50      32.34  
 
Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cataldo, Keith            52 XCEL                   36.00      37.04  
 
Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cataldo, Keith            52 XCEL                 1:20.00    1:21.52  
                      42.77                                        
 
Men 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cataldo, Keith            52 XCEL                 1:15.00    1:16.74  
                      38.57                                        
 
Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Larry A            58 UNAT                   33.00      33.40  
 
Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Larry A            58 UNAT                 1:13.00    1:14.48  
                      38.90                                        
 
Men 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Larry A            58 UNAT                   38.00      40.81  
 
Men 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Larry A            58 UNAT                 1:28.00    1:28.77  
                      45.82                                        
 
Men 60-64 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langham, Peter D          63 GSM                       NT      14.05  
 
Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langham, Peter D          63 GSM                    31.71      33.44  
 
Men 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langham, Peter D          63 GSM                  1:11.24    1:17.29  
                      39.54                                        
 
Men 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Langham, Peter D          63 GSM                    43.27      44.39  
 
Men 65-69 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, John D           66 UNAT                      NT      13.48  
 
Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- O'Hara, Edward F          68 GSM                  1:25.00         DQ  
 
Men 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, John D           66 UNAT                 1:22.00    1:23.60  
                      44.97                                        
 
Men 80-84 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hemecker, Ralph           81 GSM                    26.00      21.31  
 
Men 80-84 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hemecker, Ralph           81 GSM                  1:04.00    1:02.85  
 
Men 80-84 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hemecker, Ralph           81 GSM                  2:32.00    2:37.24