Licensed to New Jersey LMSC - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 4/30/2015 10:43 AM
                     Adult Mini Meet 04/18/15 - 4/18/2015                      
                                    Results                                    
 
Women 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pearson, Sian             24 MVN                    26.97      26.83  
 
Women 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pearson, Sian             24 MVN                    59.97      57.71  
                      29.77                                        
 
Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Modrov, Priscilla A       27 SWMN                   26.00      26.68  
 
Women 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Modrov, Priscilla A       27 SWMN                   56.72      59.89  
                      31.64                                        
 
Women 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Lindsey           32 UNAT                      NT      50.47  
 
Women 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Lindsey           32 UNAT                      NT    2:23.25  
                    1:16.59                                        
 
Women 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woodruff, Abby C          35 UC08-DV                33.50      32.30  
 
Women 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woodruff, Abby C          35 UC08-DV              1:14.50    1:11.62  
                      37.42                                        
 
Women 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woodruff, Abby C          35 UC08-DV                38.00      36.73  
 
Women 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woodruff, Abby C          35 UC08-DV              1:24.00    1:20.63  
                      41.74                                        
 
Women 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woodruff, Abby C          35 UC08-DV              1:26.00    1:20.17  
                      40.52                                        
 
Women 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeomans, Kerstin          41 UNAT                   48.00      47.91  
 
Women 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeomans, Kerstin          41 UNAT                   38.00      36.74  
 
Women 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeomans, Kerstin          41 UNAT                 1:40.00    1:33.30  
 
Women 45-49 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cameron, Heather E        48 HOBO                      NT   15:18.35  
    3:03.45
 
Women 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tokos-Marcolina, Eve E    46 1776                   40.00      38.61  
  2 Cameron, Heather E        48 HOBO                      NT      42.79  
 
Women 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tokos-Marcolina, Eve E    46 1776                 1:24.00    1:25.27  
                      44.43                                        
  2 Cameron, Heather E        48 HOBO                      NT    1:30.11  
                      47.33                                        
 
Women 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tokos-Marcolina, Eve E    46 1776                   36.00      35.41  
 
Women 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tokos-Marcolina, Eve E    46 1776                 1:20.00    1:18.95  
                      41.56                                        
  2 Cameron, Heather E        48 HOBO                      NT    1:25.19  
                      43.44                                        
 
Women 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salley-Holliman, Terrell  50 UNAT                 1:06.00    1:15.50  
 
Women 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Patti A             52 GSM                  1:55.00    1:43.95  
                      53.13                                        
 
Women 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                51 UNAT                      NT      39.88  
 
Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                51 UNAT                      NT    1:30.75  
                      47.12                                        
 
Women 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                51 UNAT                      NT      46.20  
  2 Bell, Patti A             52 GSM                  1:10.52    1:09.12  
 
Women 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Molly                51 UNAT                      NT      43.27  
 
Women 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Patti A             52 GSM                       NT    2:05.39  
                    1:04.13                                        
 
Women 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          55 UNAT                      NT      45.12  
  2 Barton, Linda L           59 BCMS                      NT    1:10.53  
 
Women 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          55 UNAT                      NT    1:39.19  
                      48.71                                        
 
Women 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          55 UNAT                      NT      56.74  
 
Women 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          55 UNAT                      NT    1:54.93  
                      57.42                                        
 
Women 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holbrook, Nikki J         61 UC05                   29.73      30.25  
  2 Jakubek, Celeste A        60 UC06-MR                47.03      47.88  
  3 Davis, Asabi              60 BCMS                 1:20.00      49.57  
 
Women 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Davis, Asabi              60 BCMS                 2:55.00    1:54.83  
                    1:01.51                                        
 
Women 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kleeman, Sally A          62 GSM                  3:20.79    3:10.65  
                                                      47.85        
  2 Jakubek, Celeste A        60 UC06-MR              3:46.05    3:39.20  
                                                      57.39        
 
Women 60-64 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jakubek, Celeste A        60 UC06-MR             20:40.05   20:35.05  
    4:02.24
 
Women 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holbrook, Nikki J         61 UC05                   37.84      39.08  
 
Women 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kleeman, Sally A          62 GSM                  1:45.80    1:46.17  
                      54.52                                        
 
Women 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holbrook, Nikki J         61 UC05                   34.75      36.47  
 
Women 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kleeman, Sally A          62 GSM                  1:51.88    1:41.10  
                      49.78                                        
 
Women 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beronio, Patricia L       79 GSM                       NT    1:21.02  
 
Women 75-79 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beronio, Patricia L       79 GSM                       NT    3:03.71  
                    1:37.14                                        
 
Women 75-79 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beronio, Patricia L       79 GSM                       NT    6:30.28  
                                                    1:41.48        
 
Women 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beronio, Patricia L       79 GSM                       NT    1:32.52  
 
Women 75-79 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beronio, Patricia L       79 GSM                       NT    3:32.15  
                    1:52.11                                        
 
Women 80-84 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moeller, Janet H          80 GSM                  1:00.00    1:00.78  
 
Women 80-84 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moeller, Janet H          80 GSM                  1:00.00    1:03.91  
 
Women 80-84 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moeller, Janet H          80 GSM                  2:20.00    2:43.80  
 
Women 80-84 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moeller, Janet H          80 GSM                  2:02.00    2:06.64  
 
Men 18-24 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Millard, Jelani           21 LTMM                   24.14      24.51  
 
Men 18-24 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Millard, Jelani           21 LTMM                   57.46      58.14  
                      30.38                                        
 
Men 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 MacDonald, Carl J         33 UC07                      NT      26.03  
 
Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 MacDonald, Carl J         33 UC07                      NT    1:00.04  
                      31.58                                        
 
Men 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yasinskas, Joseph         31 UC08-DV                33.00      32.57  
 
Men 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yasinskas, Joseph         31 UC08-DV                37.00      38.29  
 
Men 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yasinskas, Joseph         31 UC08-DV                32.00      33.35  
 
Men 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yasinskas, Joseph         31 UC08-DV              1:10.00    1:12.36  
 
Men 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matheson, Kurt            42 UNAT                   52.50      52.92  
                      27.20                                        
 
Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haftkowycz, Mark          47 UC07                 1:00.08    1:00.30  
                      31.17                                        
 
Men 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haftkowycz, Mark          47 UC07                 1:10.12    1:09.13  
                      35.88                                        
 
Men 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flanagan, Joe C           50 GSM                    30.00      30.40  
  2 Publik, John              50 UNAT                 1:10.00      43.04  
  3 Villanueva, Anthony       53 UNAT                      NT      56.34  
 
Men 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flanagan, Joe C           50 GSM                  1:05.00    1:06.29  
                      33.91                                        
  2 Publik, John              50 UNAT                 2:20.00    1:43.83  
                      58.67                                        
 
Men 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeomans, Scott            50 GSM                  1:59.00    2:01.22  
                                                      30.27        
 
Men 50-54 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeomans, Scott            50 GSM                 11:30.00   11:39.94  
    2:19.67
  2 Volker, Jens              50 GSM                 13:00.00   12:57.96  
    2:34.11
  3 Miller, Randy             53 UNAT                      NT   19:58.89  
    3:49.15
 
Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flanagan, Joe C           50 GSM                    45.00      42.44  
 
Men 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Volker, Jens              50 GSM                    32.00      31.61  
 
Men 50-54 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Volker, Jens              50 GSM                  1:15.00    1:09.41  
                      36.46                                        
 
Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsuzuki, Ed M             56 GSM                    25.25      25.09  
 
Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsuzuki, Ed M             56 GSM                    57.57      58.36  
                      29.75                                        
 
Men 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsuzuki, Ed M             56 GSM                  2:30.30    2:42.34  
                                                      43.17        
 
Men 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niemi, Ken                60 GSM                  2:10.00    2:16.13  
                                                      35.03        
 
Men 60-64 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carlson, Rich D           62 GSM                 15:01.00   14:09.75  
    2:44.66
 
Men 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niemi, Ken                60 GSM                    31.00      32.99  
 
Men 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niemi, Ken                60 GSM                  1:08.00    1:09.88  
                      35.76                                        
 
Men 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niemi, Ken                60 GSM                  1:09.00    1:11.27  
                      38.65                                        
 
Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reichle, Bill             67 BERK                   29.59      30.63  
  2 O'Hara, Edward F          68 GSM                    40.00      37.21  
  3 Frazier, William          67 UNAT                      NT      53.34  
 
Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Hara, Edward F          68 GSM                  1:30.00    1:27.36  
                      46.76                                        
 
Men 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reichle, Bill             67 BERK                 2:29.86    2:32.79  
                                                      38.50        
 
Men 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Hara, Edward F          68 GSM                    55.00      53.31  
  2 Frazier, William          67 UNAT                      NT    1:14.06  
 
Men 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Bob              72 GSM                  1:35.00    1:34.48  
                      47.83                                        
 
Men 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Bob              72 GSM                    50.00      47.94  
 
Men 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Bob              72 GSM                  1:35.00    1:32.01  
                      47.50                                        
 
Men 80-84 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Demas, Nickolas           84 GSM                    36.00      37.40