Licensed to New Jersey LMSC - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 11/14/2016 10:29 PM
                     Adult Mini Meet 10/15/16 - 10/15/2016                     
                                    Results                                    
 
Women 18-24 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brino, Sheri A            23 UC07                   23.00      12.89  
 
Women 18-24 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hunton, Babs              19 UNAT                      NT    2:40.89  
                                                      40.37        
 
Women 18-24 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brino, Sheri A            23 UC07                 1:08.09    1:09.54  
                      36.27                                        
 
Women 18-24 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hunton, Babs              19 UNAT                      NT    1:19.37  
                      44.02                                        
 
Women 25-29 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Lydia            26 LTMM                      NT      12.30  
 
Women 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Lydia            26 LTMM                   28.00      27.56  
  2 Resnick, Anna             28 UNAT                 1:05.00      55.86  
 
Women 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Lydia            26 LTMM                 1:05.00    1:01.10  
  2 Resnick, Anna             28 UNAT                 2:20.00    2:11.27  
 
Women 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Lydia            26 LTMM                   40.00      36.79  
 
Women 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Lydia            26 LTMM                 1:20.00    1:14.32  
                      40.14                                        
 
Women 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCann, Amy E             34 NYSM                   30.58      32.17  
 
Women 30-34 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gardner, Meghan L         32 005-Fins            17:13.66   17:12.30  
    3:29.71
 
Women 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCann, Amy E             34 NYSM                 1:14.00    1:24.02  
                      43.53                                        
 
Women 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCann, Amy E             34 NYSM                   39.45      40.27  
  2 Gardner, Meghan L         32 005-Fins               56.04      50.41  
 
Women 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCann, Amy E             34 NYSM                 1:17.57    1:20.48  
                      42.36                                        
  2 Gardner, Meghan L         32 005-Fins             1:41.53    1:46.26  
                      53.49                                        
 
Women 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelleher, Kathryn         39 UNAT                      NT      32.45  
  2 Stabinsky, Mary           39 UC08-DV                   NT      32.70  
  3 Mariani, Nicole           37 UNAT                   34.50      34.81  
 
Women 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stabinsky, Mary           39 UC08-DV              1:11.98    1:16.29  
 
Women 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stabinsky, Mary           39 UC08-DV              2:37.65    2:46.20  
                                                      40.89        
 
Women 35-39 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stabinsky, Mary           39 UC08-DV             13:53.97   14:36.23  
    2:56.60
 
Women 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mills, Tiffany            35 UNAT                      NT      39.28  
 
Women 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stabinsky, Mary           39 UC08-DV              1:26.91    1:25.52  
                      44.41                                        
 
Women 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mariani, Nicole           37 UNAT                   38.50      49.25  
  2 Kelleher, Kathryn         39 UNAT                      NT      51.43  
 
Women 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mills, Tiffany            35 UNAT                      NT      37.84  
  2 Mariani, Nicole           37 UNAT                   39.00      42.41  
 
Women 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mills, Tiffany            35 UNAT                      NT    1:27.63  
                      48.49                                        
 
Women 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Byron, Lauren             40 051-Mamc             2:37.35    2:39.23  
                                                      40.27        
 
Women 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Byron, Lauren             40 051-Mamc             1:27.05    1:24.33  
                      44.37                                        
 
Women 45-49 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Amy               48 LTMM                20:00.00   18:41.87  
    3:46.80
 
Women 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Amy               48 LTMM                   50.00      41.20  
 
Women 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Patti A             54 BERK                 4:00.00    3:51.22  
                                                      59.29        
 
Women 50-54 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Patti A             54 BERK                22:00.00   19:50.33  
    3:04.93
 
Women 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Patti A             54 BERK                      NT    2:13.52  
                    1:11.97                                        
 
Women 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Patti A             54 BERK                      NT    2:24.05  
 
Women 55-59 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martell, Tara             58 UNAT                      NT      23.53  
 
Women 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          57 UNAT                   43.40      41.54  
  2 Martell, Tara             58 UNAT                      NT      51.54  
 
Women 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        58 UNAT                 1:25.06    1:26.02  
  2 Donnelly, Jeanne          57 UNAT                 1:36.19    1:36.34  
  3 Martell, Tara             58 UNAT                      NT    2:03.90  
 
Women 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        58 UNAT                 3:06.25    3:06.19  
                                                      48.18        
  2 Donnelly, Jeanne          57 UNAT                      NT    3:25.89  
                                                      53.62        
 
Women 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        58 UNAT                 1:37.47    1:37.73  
 
Women 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donnelly, Jeanne          57 UNAT                 1:53.32    1:53.48  
                      59.13                                        
 
Women 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        58 UNAT                   44.50      48.83  
 
Women 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruntfield, Laurie        58 UNAT                 1:41.56    1:47.20  
                      56.23                                        
 
Women 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 MacNaught, Patty          61 UNAT                      NT      43.96  
  2 Okulski, M Lynne          63 UNAT                   50.00      46.24  
 
Women 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 MacNaught, Patty          61 UNAT                      NT    3:37.95  
                                                      55.70        
 
Women 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Okulski, M Lynne          63 UNAT                   55.00      56.37  
 
Women 65-69 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkhardt, Mary           67 UNAT                   22.80      22.42  
 
Women 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burkhardt, Mary           67 UNAT                   54.00      54.53  
 
Women 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             78 ADMS                 1:03.00      55.32  
 
Women 75-79 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             78 ADMS                 2:03.00    1:56.32  
                      58.41                                        
 
Women 75-79 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Joan             78 ADMS                      NT    2:18.94  
                    1:10.35                                        
 
Men 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramos, German R           19 HOBO                   56.00      58.23  
 
Men 18-24 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Joseph            22 HOBO                   27.00      27.50  
 
Men 18-24 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Joseph            22 HOBO                 1:00.00    1:01.13  
                      31.42                                        
 
Men 18-24 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Millard, Jelani           23 LTMM                   25.14      26.03  
 
Men 18-24 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Millard, Jelani           23 LTMM                   55.74      57.66  
                      30.29                                        
  2 Ramos, German R           19 HOBO                 1:05.00    1:06.68  
                      36.20                                        
 
Men 25-29 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lehrer, Michael           28 RBAY                      NT      19.02  
 
Men 25-29 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lehrer, Michael           28 RBAY                   43.00      42.00  
 
Men 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lehrer, Michael           28 RBAY                   49.00      46.06  
 
Men 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardi, Andrew D        34 UNAT                   57.00      58.86  
 
Men 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoke, James N             30 DRMS                 2:15.00    2:14.75  
                                                      34.88        
 
Men 30-34 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoke, James N             30 DRMS                12:50.00   12:24.28  
    2:30.24
 
Men 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoke, James N             30 DRMS                 1:23.00    1:16.92  
                      40.92                                        
 
Men 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardi, Andrew D        34 UNAT                   29.00      28.78  
 
Men 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardi, Andrew D        34 UNAT                 1:12.00    1:10.78  
                      38.83                                        
  2 Hoke, James N             30 DRMS                 1:15.00    1:11.36  
                      37.73                                        
 
Men 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knippenberg, Kieth F      39 UC07                   29.00      28.31  
 
Men 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knippenberg, Kieth F      39 UC07                 1:05.00    1:03.00  
 
Men 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knippenberg, Kieth F      39 UC07                 2:30.00    2:22.36  
                                                      35.46        
 
Men 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whittel, James            47 UNAT                   26.50      25.94  
 
Men 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whittel, James            47 UNAT                 1:01.00      58.52  
 
Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whittel, James            47 UNAT                   31.00      30.23  
 
Men 50-54 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wagner, Robert J          53 UNAT                      NT      16.05  
 
Men 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wagner, Robert J          53 UNAT                      NT      37.71  
 
Men 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Faria, Jose J             50 GSM                  2:05.02    2:05.57  
                                                      32.28        
 
Men 50-54 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Faria, Jose J             50 GSM                 12:41.00   12:41.49  
    2:25.25
  2 Volker, Jens              51 GSM                 13:00.00   12:50.05  
    2:31.02
 
Men 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Andrew S         50 GSM                    33.00      33.79  
  2 Cataldo, Keith            54 XCEL                   37.00      37.12  
 
Men 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cataldo, Keith            54 XCEL                 1:20.00    1:21.57  
                      42.81                                        
 
Men 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Andrew S         50 GSM                    32.00      30.51  
 
Men 50-54 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Volker, Jens              51 GSM                  2:35.00    2:41.36  
 
Men 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Andrew S         50 GSM                  1:09.00    1:08.17  
                      35.14                                        
  2 Cataldo, Keith            54 XCEL                 1:15.00    1:15.42  
                      37.58                                        
 
Men 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsuzuki, Ed M             57 GSM                    25.50      25.47  
 
Men 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsuzuki, Ed M             57 GSM                    58.00      57.01  
  2 Schall, Eric E            55 UC08-DV              1:15.00    1:13.70  
 
Men 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsuzuki, Ed M             57 GSM                  2:14.00    2:13.80  
                                                      33.83        
  2 Schall, Eric E            55 UC08-DV              2:32.00    2:32.59  
                                                      39.08        
 
Men 55-59 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schall, Eric E            55 UC08-DV             13:44.00   13:39.88  
    2:42.51
 
Men 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schall, Eric E            55 UC08-DV                39.93      39.03  
 
Men 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schall, Eric E            55 UC08-DV              1:26.14    1:26.08  
                      44.63                                        
 
Men 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sorensen, Douglas         59 GSM                    29.40      32.31  
 
Men 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schluter, Rick            59 GSM                  1:12.00    1:12.70  
                      38.08                                        
 
Men 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sorensen, Douglas         59 GSM                  1:10.00    1:12.15  
                      38.91                                        
  2 Schluter, Rick            59 GSM                  1:13.00    1:13.06  
                      38.91                                        
 
Men 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lehrer, Elliott           61 RBAY                   32.80      33.15  
 
Men 60-64 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lehrer, Elliott           61 RBAY                      NT   19:53.05  
    3:52.02
 
Men 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niemi, Ken                61 GSM                    32.00      33.57  
  2 Lehrer, Elliott           61 RBAY                   44.00      45.47  
 
Men 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niemi, Ken                61 GSM                  1:09.00    1:12.48  
                      37.57                                        
 
Men 60-64 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niemi, Ken                61 GSM                  1:08.00    1:14.35  
                      40.33                                        
 
Men 65-69 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Allred, David F           65 GSM                    14.00      13.72  
 
Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wein, Arthur M            66 GSM                    29.50      28.57  
  2 Seidman, Lawrence B       69 GSM                    29.12      29.81  
 
Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wein, Arthur M            66 GSM                  1:08.00    1:06.12  
  2 Seidman, Lawrence B       69 GSM                  1:09.10    1:09.80  
  3 Sheppard, John            69 UNAT                 1:25.00    1:22.60  
 
Men 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Allred, David F           65 GSM                    37.60      39.22  
 
Men 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wein, Arthur M            66 GSM                    39.50      38.17  
  2 Allred, David F           65 GSM                    43.80      44.04  
 
Men 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheppard, John            69 UNAT                 1:40.00    1:36.64  
                      51.97                                        
 
Men 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seidman, Lawrence B       69 GSM                    35.10      34.09  
  2 Wein, Arthur M            66 GSM                    38.50      41.66  
 
Men 65-69 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seidman, Lawrence B       69 GSM                  1:23.10    1:23.04  
                      44.40                                        
 
Men 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Allred, David F           65 GSM                  1:21.10    1:24.20  
                      44.87                                        
 
Men 70-74 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Bob              74 GSM                  3:00.00    2:51.68  
                                                      41.46        
 
Men 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Bob              74 GSM                  1:30.00    1:33.07  
                      47.92                                        
 
Men 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Bob              74 GSM                  2:00.00    1:43.64  
 
Men 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Bob              74 GSM                  2:00.00    1:52.01  
                    1:01.24                                        
 
Men 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Bob              74 GSM                  1:30.00    1:29.44  
                      45.73                                        
 
Men 80-84 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haas, William R           81 GSM                    42.00      41.41  
 
Men 80-84 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haas, William R           81 GSM                    51.00      49.77  
 
Men 85-89 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kiell, Paul J             86 BERK                 3:50.00    3:39.24  
                                                      55.42        
 
Men 85-89 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kiell, Paul J             86 BERK                 1:45.00    1:48.88  
                      55.41